BEZPEČNÁ KULTURA V RÁMCI FESTIVALU LETNÍ LETNÁ

Bezpečí a ochrana diváků, účinkujících a realizačního týmu je pro nás důležitá. Na festivalu Letní Letná dodržujeme po celou dobu hygienicko-bezpečnostní opatření dle aktuálně platných nařízení a mimořádných opatření Vlády ČR. Všechno a všechny testujeme a dezinfikujeme.

Společně se vstupenkou musí mít diváci platný negativní test na COVID-19, pokud se na ně nevztahuje některá z výjimek. V areálu jsme pro Vás připravili mobilní testovací místo. Tým zdravotníků provede zdarma* kvalitní antigenní test a výsledek vyhodnotí do 20 minut. V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma, využijte možnost uhradit antigenní test za zvýhodněnou cenu 160,-Kč prostřednictvím platební brány nebo kartou na místě. Prosíme o včasnou rezervaci termínu, bez něj není možné otestování na místě z kapacitních důvodů garantovat. Doporučujeme zarezervovat termín testu s dostatečnou rezervou před začátkem představení. Všem testovaným zašleme potvrzení ve formě emailu a prostřednictvím sms zprávy. 

V případě zájmu je možné provést na místě také PCR test zdarma* nebo za úplatu dle cen uvedených v rezervačním formuláři. 

Culture on the #safeside

Objednat test >>


 Letní Letná, Letenské sady, 170 00 Praha 7

50°05'45.4"N 14°24'40.2"E

od 14:30 do 30 min před začátkem posledního představení

letniletna@anygence.com, +420 778 727 839

*Nárok na provedení antigenního testu zdarma se nevztahuje na osoby, které nemají zdravotní pojištění v ČR nebo kterým byl v posledních 7 dnech proveden antigenní test s negativním výsledkem. Nárok na provedení PCR testu zdarma mají osoby se zdravotním pojištěním v ČR dvakrát v kalendářním měsíci. 

Zvýhodněná cena je určena pouze divákům představení, před testem můžete být požádáni o předložení vstupenky.

Pokud preferujete testování v předstihu, můžete využít další odběrová místa #safeside:

Praha 7, Holešovická tržnice Hala č. 13

Praha 1, Revoluční 30 (vchod z ulice Lannova)

Registrace a rezervace termínu ZDE>>


Testování probíhá ve spolupráci s