Bezpečná kultura v rámci letní scény Azyl78

Bezpečí a ochrana diváků, účinkujících a realizačního týmu je pro nás důležitá. Na letní scéně Azyl78 dodržujeme po celou dobu hygienicko-bezpečnostní opatření dle aktuálně platných nařízení a mimořádných opatření Vlády ČR. Všechno a všechny testujeme a dezinfikujeme.

Společně se vstupenkou musí mít diváci platný negativní test na COVID-19, pokud se na ně nevztahuje některá z výjimek. V areálu jsme pro Vás připravili mobilní testovací místo. Tým zdravotníků provede zdarma kvalitní antigenní test a výsledek vyhodnotí do 20 minut. V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma*, využijte možnost uhradit antigenní test za zvýhodněnou cenu 150Kč prostřednictvím platební brány nebo kartou na místě. Prosíme o včasnou rezervaci termínu, bez něj není možné otestování na místě z kapacitních důvodů garantovat. Všem testovaným zašleme potvrzení ve formě emailu a prostřednictvím sms zprávy. 

V případě zájmu je možné provést na místě také PCR test zdarma* nebo za úplatu dle cen uvedených v rezervačním formuláři.


Culture on the #safeside


Objednat test >>


Adresa:
AZYL78, Areál Výstaviště, Za elektrárnou, 170 00 Praha 7
Otevřeno:
17:00 - 19:00
Kontakt:
GPS:

* Nárok na provedení antigenního testu zdarma nemají osoby, které  nemají zdravotní pojištění v ČR nebo kterým byl v posledních 7 dnech proveden antigenní test s negativním výsledkem. Nárok na provedení PCR testu zdarma mají osoby se zdravotním pojištěním v ČR dvakrát v kalendářním měsíci.
Termíny na testování jsou otevřeny nejpozději týden před konkrétním představením. Zvýhodněná cena je určena pouze divákům představení, před testem můžete být požádáni o předložení vstupenky.


Pokud preferujete testování v předstihu, můžete využít další odběrová místa #safeside:

Praha 7, Holešovická tržnice Hala č. 13

Praha 1, Revoluční 30 (vchod z ulice Lannova)

Registrace a rezervace termínu ZDE>>


Testování probíhá ve spolupráci s