Software Developer

Hledáme odvážného vývojáře, který dokáže snížit zátěž v různých projektech - od jednoduchých webů až po nejmodernější hromadné zpracování dat. Takového, který se bude účastnit všech fází životního cyklu softwaru (návrh, implementace, testování a podpora b

Co vás čeká

  • Budete se podílet na tvorbě nové generace našeho rezervačního softwaru
  • Rozvíjet interní softwary
  • Unix - jazyk C, JavaScript
  • Schopnost vyvíjet nezávisle na produktech třetích stran

Požadujeme:

  • Praktické zkušenosti s vývojem komplexních distribuovaných aplikací a paralelním zpracování dat výhodou
  • Zkušenosti s "key-value" databázovými technologiemi výhodou
  • Sebemotivaci, samostatnost, efektivitu, schopnost zvládat (nenáviděné) manuální úkoly a díky tomu hledat kreativní způsoby automatizace

Co vám můžeme nabídnout

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Otevřené a přátelské prostředí rychle rostoucí společnosti
  • Rostoucí odpovědnost a možnost kariérního růstu
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Být součástí společnosti, která má za cíl vytvořit revoluční přístup v oblasti zdravotní péči a prevenci nemocí
  • Práce na plný/zkrácený úvazek, pracovní smlouva/ práce na živnostenský list (IČO)

V případě zájmu prosím zašlete životopis na prace@anygence.com