Koordinátor odběrového místa Praha

Staň se součástí našeho týmu a nastartuj svou kariéru na vedoucí pozici! Pokud rád/a pracuješ s lidmi, jsi odolný/á vůči stresu a řešení problémů bereš jako výzvu, pak neváhej a přihlas se!

Náplň práce

  • Řízení a koordinace týmu na odběrovém místě
  • Zpracování plánů směn a docházek
  • Zodpovědnost za efektivitu a kvalitu práce
  • Zajištění potřebných administrativních úkonů a vedení potřebné dokumentace
  • Zaškolení nových zaměstnanců
  • Kontrola vzorků / systému / registrací

Požadujeme:

  • Zkušenost s vedením lidí výhodou
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost vidět příležitosti pro zlepšení a podporu jejich zavedení
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost
  • Ochota pracovat na směny krátký/dlouhý týden
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Otevřené a přátelské prostředí rychle rostoucí společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Základní měsíční mzda a k tomu 25 % kvartální bonusy
  • 5 týdnů dovolené

Seznam všech odběrových míst najdete na: www.anygence.com